free html templates




kurs pierwszej pomocy

dla poszukujących

Marcin Przytukski

czyli, że co?

W założeniu to dość proste:
Piszemy instrukcję obsługi.
Czytanie książek rozwojowych, słuchanie mówców motywacyjnych, audiobooków, czy oglądanie video
- tego się nie da przecenić. Wspaniale, że to robisz!
To jednak nadal tylko czyjś pogląd.
Tak więc czas na własną książkę!
Książkę dla siebie. Dla nikogo więcej. Nie po to by zostać pisarzem, ale zrozumieć jak obsługiwać siebie.

opis warsztatów

Warsztat trwa jeden dzień w czterech sesjach po 1,5 godziny. W jego trakcie "rozpracujemy" siebie. Uświadomimy sobie, lub przemyślimy, swoje potrzeby, rzeczy które lubimy, te, które sprawiają nam przyjemność oraz takie, które nas męczą. Sprawdzimy, czy nasze opinie przypadkiem się nie zestarzały i sprawdzimy, czy w ogóle kiedykowiek były nasze.


Ja taką instrukcję dla siebie napisałem. Tylko, że...
zajęło mi to 4 lata,
5 zeszytów 60-kartkowych,
oraz ogromną ilość czasu, którego nie umiem policzyć.

Może jednak lepiej skrócić ten proces?

  1. Będziemy mieli wyznaczony czas,
    żeby się zastanowić czemu w życiu czas warto poświęcać.
  2. Zrobimy przegląd tego, 
    co w życiu jest nasze, a co nam się tylko wydaje, że takie jest. Sprawdzimy jakie paradygmaty kierują naszą codziennością i co z tego mamy.
  3. Sprawdzimy,
     co nas w życi kręci, albo dowiemy się dlaczego przestało.
  4. Będziemy karmić Potwory.
    Jakie Potwory? Po po co je karmić? A właśnie...
  5. Popracujemy nad naszym językiem
    codziennym. Jakie rozkazy wydajemy podświadomości?

pytania, które często słyszę:

Warsztaty "Ja - kurs pierwszej pomocy" są dla osób poszukujących. Przygotowany jest i dla organizacji, czyli firm i korporacja jak i dla indywidualnych odbiorców, dostępnych dla każdego.

Żeby nasza praca była efektywna w grupie będzie najwyżej 14 osób.

Warsztaty odbywają się, jeśli swój udział zgłosi conajmniej 6 osób.

Warsztaty odbywają się na warszawskiej Woli, w budynku przy ul. Batalionu Parasol

Warsztaty zaczynają się o godzinie 9:00. Skaładają się z 4 sesji po 1,5 godziny każda. Między sesjami są krótsze przerwy i jedna godzinna. W założeniu kończymy o 16:30, ale tego nigdy precyzyjnie przewidzieć się nie da, bo jak się niektórzy rozpędzą... Ja też jestem dla Was dostępny tego dnia, więc możemy być i do 18:00.

jeśli Cię to interesuje...

...zostaw dane kontaktowe. Jak tylko ustalę datę warsztatów to się z Tobą skontaktuję.

Harmonogram warsztatów

9:00

Rozpoczęcie, integracja - 15 min.

To bardzo ważny i najczęściej również bardzo przyjemna część spotkania. Teraz się poznajemy i wprowadzamy w dobry nastrój, który nam będzi towarzyszył do końca dnia

9:15

warsztat "pierwszy" ok 1,5 h.

10:45

krótka przerwa - 15 min.

taka, żeby wyjść na chwilę z sali

11:00

warsztaty "drugie" - 1,5 h.

12:30

przerwa trochę dłuższa - 60 min.

godzinna przerwa, żeby coś zjeść i odpocząć od "zmóżdżenia"

13:30

warsztaty "trzecie" - 1,5 h.

14:30

krótka przerwa - 15 min.

należy się, jesteście dzielni :-)

14:45

warsztat "czwarty" - 1,5 h.

16:15

podsumowanie dnia - 15 min.

16:30

zakończenie warsztatów

przytulski.eu

Bycie na tej ścieżce jest niesamowitą przygodą. W zasadzie chyba najciekawszą, jaka może nas spotkać. Myślę, że jest tak dlatego, bo sami nad sobą pracujemy i to nam zostanie z na zawsze.

Marcin Przytulski

autor warsztatów
i prowadzący

Adres

Ul. Rosy Bailly 9 lok. 56
01-494 Warszawa

Kontakt

Email: marcin@przytulski.eu           Telefon: +48 607 623 493