Marcin Przytulski

Cześć! Nazywam się Marcin Przytulski

Jestem muzykiem, managerem, kompozytorem, trenerem, wykładowcą, nauczycielem... hm... Kiedy mówimy "ja jestem" to wszystko co powiemy dalej, jest rozkazem dla podświadomości. Tylko, że podświadomość nie zna się na żartach i nie odróżnia rzeczywistości od fantazji. Świat wokoło i my sami przyklejamy sobie etykietki, a potem się do nich przyzwyczajamy. Dlatego wielu ludzi się gubi, bo realizuje nie swoje przekonania.

To co jest pewne, to że jestem człowiekiem, który żyje w tej samej przestrzeni i czasie co Ty. Resztę można zmieniać. Kiedy to odkryłem, życie stało się jeszcze ciekawsze.

Więc zamiast "kim jestem", wolę mówić "zajmuję się".

Od ponad dwudziestu lat występuję na scenie jako muzyk instrumentalista - gram na gitarze basowej. Również komponuję utwory instrumentalne i piosenki, piszę także teksty. Żeby móc to robić, porzuciłem pracę w szkole, gdzie uczyłem głównie fizyki, czasem również matematyki i chemii. Pozwoliłem, by serce wygrało z rozumem  i jestem z tego bardzo zadowolony. Poszedłem ścieżką marzeń. Odkryłem, że kilka innych jest jeszcze przede mną do zrealizowania.

Na swoje drodze spotkałem ludzi, którzy pokazali mi jak się rozwijać i jak przekazywać tę wiedzę dalej.  To obowiązek każdego, kto na ścieżce się już znalazł.


Tu nie ma przypadków, tylko świadome działanie. Istnieją oczywiście zbiegi okoliczności, jednak nie mają one nic wspólnego z przypadkiem. Wydarzają się, kiedy przyjdzie na to czas. Możemy nauczyć się je obserwować. Wtedy okaże się, że to po prostu prawo natury. Przekazuję swoją wiedzę i doświadczenie przez muzykę, spotkania indywidualne i organizację wydarzeń dla mniejszych i większych grup. Zajrzyj do działu Oferta - nie zajmie Ci dużo czasu.

Dziękuję, że czytasz.

Pozdrawiam
Marcin

moi klienci

Referencje od moich klientów i przyjaciół biznesowych.

Adres

Ul. Rosy Bailly 9 lok. 56
01-494 Warszawa

Kontakt

Email: marcin@przytulski.eu           Telefon: +48 607 623 493

This page was created with Mobirise