poznaj mnie

Mobirise

Nazywam się Marcin Przytulski. Jestem nauczycielem, instruktorem żeglarstwa, prowadzę warsztaty rozwojowe, również spotkania indywidualnie.

Ponad 25 lat spędziłem w showbiznesie. Grałem na gitarze basowej, prowadziłem zespoły, organizowałem koncerty i wydarzenia dla firm. Uczyłem również fizyki w gimnazjum, szkole podstawowej i liceum. Obecnie uczę muzyki i gram dla przyjaciół.

Moim głównym zainteresowaniem jest psychologia, jestem studentem Wydziału Psychologii Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej na kierunku Psychologia Kliniczna. Mój główny cel to pomaganie ludziom w odkrywaniu swoich mocnych stron, ugruntowaniu wiary w siebie i znajdowanie sensu życia.

W swojej pracy nauczyciela, instruktora i prowadzącego warsztaty wykorzystuję wiedzę o poznaniu i emocjach. Muzyka i żeglarstwo to wspaniałe dziedziny, uczestniczenie w których porządkuje myśli, uspokaja i daje przestrzeń na ponowne odkrycie siebie i znalezienie czegoś dla siebie. Stąd też pomysł, aby połączyć żeglarstwo z warsztatami psychologicznymi i tak powstało Minds And Sails.
Jako instruktor żeglarstwa pracują dla Sztorm Grupy.

Kocham żeglarstwo, jeżdżenie na motocyklu, książki, gotowanie, mam też 1 dan w judo. Uwielbiam poznawać nowych ludzi.
Kocham też miejsce w którym pracuję
szkołę podstawową Raszyńska w Warszawie.

uprawnienia: Sternik Morski, Instruktor Żeglarstwa PZŻ, SRC.

miałem i mam przyjemność pracować dla:

Bayer
Bednarska Terytorium Raszyńska

© Copyright 2021 All Rights Reserved.

Designed with Mobirise page builder